.

.

Fesjoy-Коса Боја Боење На Сад Мешајќи Род Пластични Боја Крем Боја Работи Сад За Мешање Берберот Салон Багра Фризерски Боја Стил Алатки

Fesjoy-Коса Боја Боење На Сад Мешајќи Род Пластични Боја Крем Боја Работи Сад За Мешање Берберот Салон Багра Фризерски

DEN 167.76
Достапност
Залиха

*Боја на коса боја сад со мешање род, се промешува повеќе подеднакво.Целосен комплет за салонот косата. *Направени од супер квалитетен материјал, долготраен. *Со скали, прецизна контрола на дозата.Корисни алатки за нијанса боја за коса, кајгана и. *Мулти-функционални миксер : боја на Косата, DIY маска, победи на јајца, промешајте кафе, мешајќи крем. *Мини големина, обновливи и лесно да се чисти.Спецификации : Точка име : Коса Боење Сад во Собата Количина : 1 Постави Боја : Испрати случаен Материјал : ABS Сад Големина : 15.5*8.4*6.7 cm/6.10*3.31*2.64 во Stirrer Големина : 17.8 cm/7.09 во Пакет Информации : Пакет Големина : Прибл. 20 * 16 * 8cm / 7.9 * 6.3 * 3.1 во Пакет Тежина : Околу. 60g / 2.1 оз Забелешки : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки. 2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.Пакет Листа : 1 * Боул 1 * Мешајќи Род.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа