.

.

TREESTAR 1 Buc Студент Пенкало Торба Прекрасна Печатени Кактус Молив Носителот Стационарни со Патент Козметички Шминка Торбичка

TREESTAR 1 Buc Студент Пенкало Торба Прекрасна Печатени Кактус Молив Носителот Стационарни со Патент Козметички

DEN 102.24
Достапност
Залиха

Направени од издржлив платно, погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците.Издржливи, перат платно изградба; Големина : 18*9 cm.Разни намени, lagre молив случај не само што можат да носат канцелариски како моливи,изтривалка,итн.но, исто така, погодна за чување на мали рачни алатки.мали молив случај, исто така може да биде паричникот,тоа е многу популарна.Идеален подарок за Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Ова е молив случај за девојки, момчиња и возрасни, само за секого.Пакетот вклучува : 1 buc прекрасна кактус молив случај.Разни намени, lagre молив случај не само што можат да носат канцелариски како моливи,изтривалка,итн.но, исто така, погодна за чување на мали рачни алатки.мали молив случај, исто така може да биде паричник,својата популарна.Идеален подарок за Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Ова е молив случај за девојки, момчиња и возрасни, само за секого.Пакетот вклучува : 1 buc прекрасна кактус молив случај.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа