.

.

G. S Х-RAY Филм Закачалка со 7 Клип (Забен Снабдување)

G. S Х-RAY Филм Закачалка со 7 Клип (Забен Снабдување)

DEN 382.32
Достапност
Залиха

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S Х-RAY ФИЛМ ЗАКАЧАЛКА СО 7 КЛИП (ЗАБЕН ПОНУДАТА).НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S Х-RAY ФИЛМ ЗАКАЧАЛКА СО 7 КЛИП (ЗАБЕН ПОНУДАТА).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа