.

.

Bonarty 3 Поставува ISD1820 Звук Глас Снимањето на Репродукцијата Модул со Микрофон Аудио Звучници

Bonarty 3 Поставува ISD1820 Звук Глас Снимањето на Репродукцијата Модул со Микрофон Аудио Звучници

DEN 311.52
Достапност
Залиха

Лесен за користење од 10 секунди на глас на снимањето.Може да се користи како пропаганда модул.На располагање единствен чип контрола.Висок-квалитет, природни гласовни вратени.Со looping, бутване репродукција, еден помине игра функција.Опис : - лесен за користење од 10 секунди на voice recording - Висок квалитет, природни гласовни врати - Може да се користи како пропаганда модул - Со looping, бутване репродукција, еден помине игра функција - се Достапни за еден чип контрола - Овој модул може директно да се вози на мал звучник 8 ohm 0.5 WSpecification : - Големината на Модул : 40 х 39 x 11mm / 1.57 x 1.53 x 0.43 инчен; - Големината на loudspeaker (Звучник) : 40 x 40 x 5mm / 1.57 x 1.57 x 0.19; - Напојување : 3-5 V, која може да се пристапи pin енергија; - Аудио снимка контрола на владата : клучот за контрола или микро-контролор, IO има нацртана линија на контрола; - Копчиња за контрола на аудио снимање метод на работа : - REC копчето : копчето за снимање, можете да притиснете и држете го да снимате, отпуштете го копчето за да го прекинете снимањето; - RLAYE клуч : активира режимот за репродукција, притиснете ќе се игра целиот овој говор; - PLAYL клуч : бутване режим на репродукција, притиснете и задржете се додека репродукцијата, порака за да ја стопирате репродукцијата; - RPL Скокач : јамка режим на контрола, циклусот на репродукција; - FT Скокач : директна контрола, микрофон глас преку звучникот може да репродукција.Пакетот Вклучува : 3 Парче Modules3 Парче Loudspeakers3 Парче Слободен cables Note : 1.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа