.

.

Велигден Bunny Безличен Кукла Декорација Gnome Украси Одмор Дома Партија Gnome Рачно Изработени Зајакот Кадифен Играчки

Велигден Bunny Безличен Кукла Декорација Gnome Украси Одмор Дома Партија Gnome Рачно Изработени Зајакот Кадифен

DEN 372.00
Достапност
Залиха

1. Премиум Материјал : Секоја кукла е да се направи на еколошки-пријателски материјали, толку различни две ќе има некои разлики во големината и тежината.Нивните прекрасен изглед е многу популарна со деца, и тоа е исто така добар избор за децата подароци. 2. Совршен Подарок : зајакот е еден од симболите на Велигден, им даде на тоа да се семејството и пријателите како подарок и да им донесе среќа.симпатична пролет зајакот gnome е добра домашна декорација за Велигден Ден, И се облекуваат пролет партија, свадба, роденден и друга прилика. 3. Најдобра Декорација : Додади ја оваа симпатична елф украс за вашиот дом оркестарот за светла,можете да ги стави на трпезариска маса, биро, полица, троседот ,камин, bookcase, ноќни итн. 4. Светла Боја и Совршена Големина : Овие Велигден bunny gnomes изгледа совршен до вашата омилена Велигден декорации. 1. Премиум Материјал : Секоја кукла е да се направи на еколошки-пријателски материјали, толку различни две ќе има некои разлики во големината и тежината.Нивните прекрасен изглед е многу популарна со деца, и тоа е исто така добар избор за децата подароци. 2. Совршен Подарок : зајакот е еден од симболите на Велигден, им даде на тоа да се семејството и пријателите како подарок и да им донесе среќа.симпатична пролет зајакот gnome е добра домашна декорација за Велигден Ден, И се облекуваат пролет партија, свадба, роденден и друга прилика. 3. Најдобра Декорација : Додади ја оваа симпатична елф украс за вашиот дом оркестарот за светла,можете да ги стави на трпезариска маса, биро, полица, троседот ,камин, bookcase, ноќни итн. 4. Светла Боја и Совршена Големина : Овие Велигден bunny gnomes изгледа совршен до вашата омилена Велигден декорации.Опис : Стабилна и лесна тежина база овозможува повеќекратна употреба локации како што се маса, троседот, bookcase, полици, mantels и шише блузи.Голема дополнувања на вашиот дом оркестарот во пролетната сезона.Карактеристики : Материјал : кадифен памук Боја : розова, жолта, сина, Големина : 30x8x11cm Package се Вклучени : 1 x Кадифен Toy Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа