.

.

Juvielich 10Pcs 2.2 Око Завртка,Само-Прислушување Завртки,Завртка-во Таванот Куки,за Светла,Завеси,Јажиња,Синџири,Чаши,задолжени за хранење телиња,planters,Кујнски Крпи Сина

Juvielich 10Pcs 2.2 Око Завртка,Само-Прислушување Завртки,Завртка-во Таванот Куки,за Светла,Завеси,Јажиња,Синџири,Чаши,задолжени

DEN 185.04
Достапност
Залиха

【ДИМЕНЗИЈА】- 2.2" само-снимање завртки / таванот куки, Вкупната должина : 55.8 mm/2.2";навој дијаметар : 3.91 mm/0.15". 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】- Тие се многу остри па вие не мора да притиснете навистина тешко во таванот, а ќе се нарезници нив, на совети, теми ги направи полесно да се започне во дрво.Но откако тие се во, тие имаат тесна. 【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】- Направени од сина цинк позлатен јаглероден челик, сина цинк галвански да ги заштити од добивање рѓа и да се направи тоа сјајни без брус, рѓа отпорни и висока отпорност на корозија. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Широко се користи во дрво рака работа, добро е за дома, на работното место, канцеларија, внатрешна и надворешна употреба, може да се користи како таванот кука да се откажам растенија или светилки, чаши, копчиња и други gadgets, совршена дневна асистент додатоци. 【ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ】-10 Парчиња 2.2" око завртка куки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа