.

.

LM12UU 12mm Линеарна Топката Носат Имајќи CNC Лагер Буш Черупка Движење Машини-W10

LM12UU 12mm Линеарна Топката Носат Имајќи CNC Лагер Буш Черупка Движење Машини-W10

DEN 1814.40
Достапност
Залиха

Квалитетот на производот е добар.тестирани befor превозот.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-20 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари.Карактеристики : Линеарна Топката Мечка Bearing These лежишта се пре-подмачкано со маснотии Спецификации : Тип : LM12 UUMateral : Челик, Metal Outer Дијаметар : 20mm Inner Дијаметар : 12mm Height : 30 mm Color : Како слики shown Quantity : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме! 1 x LM12 UU Имајќи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа