.

.

Huluda Меки Силиконски Бенд За-mazfit Т-Рекс Smart Watch Хривнија Замена Wristband

Huluda Меки Силиконски Бенд За-mazfit Т-Рекс Smart Watch Хривнија Замена Wristband

DEN 696.00
Достапност
Залиха

❥1. Погоден Модел : smart замена wristband е погодна за-mazfit Т-Рекс smart watch.Флексибилност, затегнувачка цврстина, силиконски материјал, напнатост, виткање, изобличување, тест индикатори се тестирани. ❥2. Издржливи и Дише : На концизен стил додава боја на сликата.Лесен и издржливи, porous дизајн, значително подобрување на breathability на рака. ❥3. Прилагодлива Големина : големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Брзо ослободување pin за лесно да се инсталира и да ги отстраните.Совршено се вклопуваат, не постои јаз. ❥4. Високо-квалитетни Материјали : штрек бенд е направен од високо-квалитет премиум силиконски материјал за да одговара на вашата кожа за удобно носење искуство.Мекоста е умерен, носат многу удобно. ❥5. Мулти-боја Опции : Можете да изберете повеќе различни бои во зависност од вашите преференци и облека.Карактеристики:1. Погоден Модел : smart замена wristband е погодна за-mazfit Т-Рекс smart watch.Флексибилност, затегнувачка цврстина, силиконски материјал, напнатост, виткање, изобличување, тест индикатори се тестирани.2. Издржливи и Дише : На концизен стил додава боја на сликата.Лесен и издржливи, porous дизајн, значително подобрување на breathability на рака.3. Прилагодлива Големина : големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Брзо ослободување pin за лесно да се инсталира и да ги отстраните.Совршено се вклопуваат, не постои јаз.4. Високо-квалитетни Материјали : штрек бенд е направен од високо-квалитет премиум силиконски материјал за да одговара на вашата кожа за удобно носење искуство.Мекоста е умерен, носат многу удобно.5. Мулти-боја Опции : Можете да изберете повеќе различни бои во зависност од вашите преференци и облека.Карактеристики : Материјал : мека премиум silicone Band должина : околу 220 mm/8.66 in Suitable за : за A-mazfit Т-Rex Packing Листа : 1*Силикони Замена Wristband (Само за Рака, Гледајте Не Е Вклучена)2*Tool Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm толеранција поради прирачник за мерење.2. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа