.

.

Mengersi Лесни Мрежа Крава Опремени Лист - Бело Црно Чаршаф - Екстра Мек - Длабок Џеб - 1 Опремени Лист (Целосно, Крава)

Mengersi Лесни Мрежа Крава Опремени Лист - Бело Црно Чаршаф - Екстра Мек - Длабок Џеб - 1 Опремени Лист (Целосно,

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Дизајн цртан филм прекрасен подарок за тинејџерите, момчиња, девојки, мажите или жените.Вклучуваат 1x Опремени Лист - Твин-39"x75".Целосната - 54" x 75".Кралицата - 60" x 80".Кралот - 78" x 80".Полиестер бранеа микрофибер ткаенина која дава ултра мека чувствуваат и максимална удобност.Машина за миење и собори сува на ниско ниво.Ако има било какви прашања pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, нашата служба за корисници тим ќе одговор во рок од 24 часа.Како и да е, јас секогаш ќе тука за да се реши проблемот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа