.

.

До 2015 Bowman Хром Изгледите #BCP119 Скот Schebler Затајувачите MLB Бејзбол Картичка NM-MT

До 2015 Bowman Хром Изгледите BCP119 Скот Schebler Затајувачите MLB Бејзбол Картичка NM-MT

DEN 28.80
Достапност
Залиха

Лос Анџелес Затајувачите.Скот Schebler.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Картички се испратени до maxmize за безбедност и безбедноста на вашиот item(s). До 2015 Bowman Хром Изгледите #BCP119 Скот Schebler Затајувачите MLB Бејзбол Картичка NM-MT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа