.

.

X-DREE LM5UU 5mmx10mmx15mm Линеарно Движење Черупка Топката Имајќи Сребрен Тон(LM5UU 5mmx10mmx15mm Buje де movimiento lineal Rodamiento де bolitas Tono plateado

X-DREE LM5UU 5mmx10mmx15mm Линеарно Движење Черупка Топката Имајќи Сребрен Тон(LM5UU 5mmx10mmx15mm Buje де movimiento

DEN 960.00
Достапност
Залиха

Име На Производ : Линеарна Топката Имајќи; Материјал : Метал, Гума.Боја : Сребро Тон; надворешен Дијаметар : 10мм/0.4".Внатре Дијаметар : 5mm/0.2"; Модел : LM5 UU.Тежина : 5g; Пакет Содржина : 1 x Линеарна Топката Лого(Peso : 5 g; Contenido del paquete : 1 x rodamiento lineal де bolas.Должина : 15mm/0.6"(Longitud : 15mm / 0.6' '.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа