.

.

Алуминиум Линеарно Движење, Трајни 1Pcs Слајд Блок, Отворете Топката Имајќи Слајд Черупка за SBR10UU SBR12UU SBR16UU SBR20UU(SBR12)

Алуминиум Линеарно Движење, Трајни 1Pcs Слајд Блок, Отворете Топката Имајќи Слајд Черупка за SBR10UU SBR12UU SBR16UU

DEN 657.60
Достапност
Залиха

Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Високо прецизен и стабилни перформанси.Школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Карактеристики : школка е направен од метал, трајни производи за употреба.Стандард обработка прави производ има висока заменливост.Внатрешноста слајд блок е висока прецизност лагер мечка.Површината оксидација третман, убави, и ' рѓа-доказ.Високо прецизен и стабилни перформанси.Спецификации : Модел : Димензии(Прибл.) Инсталација Завртка Големината(не се вклучени) Тежина SBR10 UU 36 x 32-милиметри / 1.4 x 1.3 во М5 67g SBR12 UU 39 x 40mm / 1.5 x 1.6 во М5 93g SBR16 UU 45 x 45mm / x 1.8 1.8 во М5 143g SBR20 UU 50 x 48mm / 2.0 x 1.9 во M6 185g Материјал : Метал Пакет Листа : 1 x Слајд Блок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа