.

.

Decleor Prolagene Лифт Интензивна Младите Се Концентрира, 1 Течност Унца

Decleor Prolagene Лифт Интензивна Младите Се Концентрира, 1 Течност Унца

DEN 1992.00
Достапност
Залиха

Специјално формулиран за зрела кожа што недостасува цврстина.Обезбедува инстант видливи и лифт.Reactivates и го зголемува производството на колаген.Decleor Prolagene Лифт Интензивна Младите се Концентрира - Специјално формулиран за зрела кожа што недостасува цврстина, оваа светлина, delicately миризливи концентрира обезбедува инстант видливи и лифт.Содржи најголема концентрација на L-Proline Комплекс, тоа reactivates и го зголемува производството на колаген и фирми и ја зајакнува структурата на кожата, да се однесува како "клетка лифт." Други клучни активни состојки вклучуваат Ирис Етерично Масло да се подобри и чувар на кожата еластичност и еластичност, Хијалуронска Киселина за да се пополни во брчките и на површината на кожата и подлабоко надолу, и органски тензија агент и микро алги да се стегне и се изедначи на кожата.Decleor Prolagene Лифт Интензивна Младите се Концентрира нема боење на агенти или минерални масла, оваа деликатна уште ефикасна формулација е одлично да се користи за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа