.

.

Ултра-Тенок Пролет Чипка Случај за 5 Инчен Wiko Џери 2

Ултра-Тенок Пролет Чипка Случај за 5 Инчен Wiko Џери 2

DEN 527.52
Достапност
Залиха

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Екстра-тенок и транспарентен случај со чипка дното од нашите Maison Пролет колекција за Wiko Џери 2 (5 инчи).Мека, многу тенки и лесни случај со нула-доказ дизајн.Чипка дното.Оригинален дизајн случај направени во Франција да го заштитите вашиот Wiko Џери 2 (5 инчи).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа