.

.

Shanbor 3D Печатач Водич Железнички Прибор, 8мм х 400mm CNC Линеарна Железнички Вратило Род + SC8UU Имајќи го Поставите Блок

Shanbor 3D Печатач Водич Железнички Прибор, 8мм х 400mm CNC Линеарна Железнички Вратило Род + SC8UU Имајќи го Поставите

DEN 410.16
Достапност
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет.Добра отпорност на абење и сила, висока точност, не е лесно да ' рѓа.Има добри перформанси, ниска триење коефициенти и долго користење спојува.Погоден за индустриска автоматизација опрема, како што се 3 D принтери, гравирање машина,итн.Удобен да го инсталирате, големи делови да изграден проекти или замена на старите. 100% сосема нов и висок квалитет.Добра отпорност на абење и сила, висока точност, не е лесно да ' рѓа.Има добри перформанси, ниска триење коефициенти и долго користење спојува.Погоден за индустриска автоматизација опрема, како што се 3 D принтери, гравирање машина,итн.Удобен да го инсталирате, големи делови да изграден проекти или замена на старите.Карактеристики : Материјал : Челик(прачка), алуминиумски Линеарна Род Дијаметар : 8mm Линеарна Род Должина : 400mm Лизгачки Блок Внатрешен Дијаметар : 16mm Лизгачки Блок Дупка со Дијаметар : 8mm Лизгачки Блок Должина : 33mm Лизгачки Блок Висина : 21mm Род Поддршка Дупка со Дијаметар : 8mm Род Поддршка Должина : 41mm Род Поддршка Висина : 32-милиметри Тежина : 301g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Линеарна Род 2 x Лизгачки Блокови 2 x Род Поддржува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа