.

.

Omnihil 8 Нозе AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Alesis TransAC tive Безжичен Пренослив Моќ ед Bluetooth Звучник Систем

Omnihil 8 Нозе AC Кабелот за Напојување Компатибилен со Alesis TransAC tive Безжичен Пренослив Моќ ед Bluetooth

DEN 239.04
Достапност
Залиха

Висок Квалитет на 8 Нога Долго AC Кабелот за Напојување. 5 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА. 3-ТО ЛИЦЕ НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.СЕРТИФИКАТ : УЛ,ROHS.Не Содржи : Алкална / Никел / NIMH или Литиум Јон Батерии.На сликата е прикажано тука се САМО индикативни.Ако има било какви недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, вистински производ ЌЕ владее.Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz / Висок Квалитет на ПСУ/Трансформатор / Сите производи се тестирани за да се надмине/исполнат стандардна спецификација / OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) / БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во ДВЕТЕ насоки / 2 ГОДИНА БЕСПЛАТЕН ГАРАНТЕН / 3-ПАРТИСКИ АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа