.

.

1992 Topps Злато Победниците #504 Арон Sele NM-МТ РК Дебитант Картичка Црвениот Сокс

1992 Topps Злато Победниците 504 Арон Sele NM-МТ РК Дебитант Картичка Црвениот Сокс

DEN 28.80
Достапност
Залиха

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Бостон Ред Сокс.Арон Sele Дебитант Картичка.Акции Слики се Користи на повеќето картички под $10. Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!. 1992 Topps Злато Победниците #504 Арон Sele Бостон ред Сокс MLB Бејзбол Картичка (РК - Дебитант Картичка) NM-MT.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа