.

.

Косата Создателот Поклопецот Коса Линија на Допир нагоре Стап Корен Покриеност Компатибилен со Убавина 3g Темно Кафеава боја

Косата Создателот Поклопецот Коса Линија на Допир нагоре Стап Корен Покриеност Компатибилен со Убавина 3g Темно

DEN 1886.40
Достапност
Залиха

Кој заштеда на време и лесно ракување, која ќе ја покрие сива коса брзо,дизајн со својата кармин-како дизајн за лесно носење и не се лесно да се скрши.Предности на нашите производи се безбедни состојки, лесно да се чисти, нема остатоци, и не на штета на скалпот на главата.можете да уживате во забавата на дизајнирање на нови фризури дома секој ден.Направи на безбеден материјали,тоа е нежна и лесна за употреба.Должината на производот е 7 cm, ширина е 2,2 см.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените, и тоа исто така може да бидат дадени на родителите.тоа е најдобар избор за подароци.Спецификации : Основаноста на лесно да се чисти,нема остатоци додека тоа не е постојан производ.Таа донесува растителни состојки кои не му штетат на скалпот.Можете да обликување на вашата коса стил, без да остават дома.Екстракти од растителни состојки, нема остатоци, лесно да се чисти, и не му штетат на скалпот.Нема потреба да се оди на фризер, а не на постојан производ кој е лесно да се чисти.Предности на нашите производи се безбедни состојки, лесно да се чисти, нема остатоци, и не на штета на скалпот на главата.Можете да уживате во забавата на дизајнирање на нови фризури дома секој ден.Карактеристики : Кој заштеда на време и лесно ракување, која ќе ја покрие сива коса брзо,дизајн со својата кармин-како дизајн за лесно носење и не се лесно да се скрши.Тоа може брзо да се покрие сива коса, чекори се едноставни и брзи за да заштедите време, и тоа е лесно да се примени.Кармин-како дизајн, издржлив,лесен за носење и употреба.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените, и тоа исто така може да бидат дадени на родителите.Тоа е најдобар избор, компатибилни со подароци.7cm x 2,2 см/2.76" x 0.87" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Забелешка : Овој производ е еден-време коса боја, обично може да се чуваат компатибилен со 48 часа, во зависност од лицето, косата, степенот на боја ќе биде асиметричен, темна коса треба да биде обоена неколку пати, потоа боја ќе се промени значително без дамки ќе раце.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа