.

.

WeGuard 5V 1А/2.1 USB Моќ Конектор за Замена за Sony Срс-m30 SRSXB30 СРС-XB30 Bluetooth Звучник

WeGuard 5V 1А/2.1 USB Моќ Конектор за Замена за Sony Срс-m30 SRSXB30 СРС-XB30 Bluetooth Звучник

DEN 978.48
Достапност
Залиха

Влезен Напон: 100-240 VAC.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Забелешка : ве Молиме да обрнете внимание за да ги позитивните и негативните столбови на AC DC Адаптер.Овој Адаптер моќ е направен од подобро материјал.Ви даваат многу повеќе безбедност.Пакет содржи : 1 x-кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа