.

.

VIZIO 24-инчен Д-Серија 720p Smart TV со Apple AirPlay и Chromecast Built-in, Прикажување на Екранот за Вториот Екрани, & 150+ Бесплатен Стриминг Канали, D24h-J09, 2021 Модел

VIZIO 24-инчен Д-Серија 720p Smart TV со Apple AirPlay и Chromecast Built-in, Прикажување на Екранот за Вториот

DEN 4559.52
Достапност
Залиха

720p HD Резолуција - Гледајте во ЖИВО во кристално јасна 720p резолуција.Целосна Низа LED Осветлување - Рамномерно распоредени Led диоди преку екранот е светлото испорачуваат супериорна светлина униформност и слика перформанси.IQ Слика Процесор - Обезбедува супериорни слика обработка, побрза навигација, и побрзо се вчита време да стигнете до вашата омилена содржина побрзо.Smart Cast - Со интуитивна навигација, уживаат инстант пристап до најдобрите избор на апликации од топ-ниво стриминг сервиси како Netflix, Дизни+, You Tube, HBO Макс и многу повеќе право надвор од кутијата.Watch Free+ - Watch Free+ е како кабелска ТЕЛЕВИЗИЈА, но, стриминг и бесплатна.Види стотици канали на телевизија во ЖИВО и на побарувачката на содржини, вклучувајќи вести, спорт, филмови, ТЕЛЕВИЗИСКИ емисии и странски јазик за програмирање преку постојано проширување на каталог.Не најавувања.Без претплата.Нема такси.Само да се ослободи забава.Конективност технологија : HDMI.Вклучени компоненти : Моќ Кабел, Далечински Управувач, Стои.Резолуција : 720p.Флексибилност и перформанси се судираат со нови Д-Серија HD Smart TV.Д-Серија доаѓа натоварен со целосна низа светлото за подобар контраст и униформност, брилијантен 720p HD резолуција и ултра-брз коефициент на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА процесор со поддршка за извонредно аудио помине преку со Dolby Atmos и DTS : X. Преку VIZIO е награда за победа Smart Cast платформа, уживајте во најдобрите избор на вградени во апликации од топ-ниво стриминг услуги во комбинација со неспоредлив корисничко искуство и интерфејс.Со живо на ТВ и стотици бесплатни канали преку Watchfree+ заедно со Apple Airplay 2 и Chromecast built-in, D-Серија нуди сигурен забава во големина која одговара на вашиот начин на живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа