.

.

енди кул Симпатична Мачка Платно Молив Случај Пенкало Торба Стационарни Складирање Козметички Шминка Монета Чанта Торбичка Трајни и Практична

енди кул Симпатична Мачка Платно Молив Случај Пенкало Торба Стационарни Складирање Козметички Шминка Монета Чанта

DEN 239.52
Достапност
Залиха

Тоа е направен од висок квалитет на платно,лесен за чистење и трајни производи за употреба.Ова пенкало торба е дизајниран со цртан филм мачка шема,полн со смешни.Идеален подарок за вашите деца, пријатели или убаво малку се третираат.Може да се користи за чување на Пенкала, Моливи, Монети, Гумичка, или други Мали нешта.Патент затворање, лесен за употреба и носат.Пакет Содржина : 1 pcs Material : canvas Color : yellow Size : Прибл.19x6x6cm This пенкало торба е дизајниран со цртан филм мачка шема,полн со funny It е направен од висок квалитет на платно,лесен за чистење и трајни производи за use Can се користи за чување на Пенкала, Моливи, Монети, Гумичка, или други Мали things Zipper затворање, лесен за употреба и carry An идеален подарок за вашите деца, пријатели или убаво малку третираат yourself Notice : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник measurementand бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматска aberrationas на различни поставување на слики.¢ Пакет Including1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа