.

.

Xinantime Девојка Спојување Боја Tee Кошула, Жени Леопард Печати Секојдневен Долг Ракав Маица, Блуза Блузи Туника

Xinantime Девојка Спојување Боја Tee Кошула, Жени Леопард Печати Секојдневен Долг Ракав Маица, Блуза Блузи Туника

DEN 125.76
Достапност
Залиха

Измијте ладно. ღღღGarment Нега : Рака / Машина за Миење Ладна Водаве молиме, изберете барем еден големина поголема. ღღღ : Тоа е направен од високо квалитетни материјали,совршен за повик,спорт,секојдневниот живот.Денот на вљубените подарок за мајка,сопруга или девојка. ღღღSimple, и Пар овој прекрасен p за лето, можете да го спарите со фармерки, шорцеви или leggings.Чисто и лабава, удобно носење. ღღღMaterial : Фланелен боксери, мека атмосфера ткаенина обезбедува сите-ден удобност и убавина. ღღღ❣❣answer : ___________________________ NOTE : Ова е Азија Големина, ве молиме изберете ДО ЕДНА или ДВЕ големина за вас.Ви благодариме!. ❆❆❆Здраво,мојата принцеза, јас сум бил на чекање за вас за долго време! ✔✔Нашите производи се со висок квалитет и убава во дизајн! ✔✔Ние ги почитуваат принципот дека клиентот е бог, и ние ќе се обидеме да се направи нашите најдобри! ✔✔Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас! ✔✔Надевам дека ќе имаат убав шопинг во Xinantime!❤❤❤ ☀☀☀Карактеристики : ✔✔1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни доволно за вашата дневна носи ✔✔2.Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна ✔✔3.Удобно материјал, погоден за различни прилики.☛☛☛Големина : S НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 ☛☛Биста : 100cm/39.3" Ракав : 64cm/25.1" Должина : 65cm/беа 25,5" ☛☛☛Големина : M НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ☛☛Биста : 104cm/40.9" Ракав : 65cm/беа 25,5" Должина : 66cm/25.9" ☛☛☛Големина : L НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ☛☛Биста : 108cm/42.5" Ракав : 66cm/25.9" Должина : 67cm/26.3" ☛☛☛Големина : XL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 ☛☛Биста : 112cm/44.0" Ракав : 67cm/26.3" Должина : 68cm/26.7" ☛☛☛Големина : XXL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 ☛☛Биста : 116cm/45.6" Ракав : 68cm/26.7" Должина : 69cm/27.1".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа