.

.

Diydeg Правосмукалка, Паметни Правосмукалка Потивок и Подолг Живот 90 Минути Долго Траење за Дома за Статистика

Diydeg Правосмукалка, Паметни Правосмукалка Потивок и Подолг Живот 90 Минути Долго Траење за Дома за Статистика

DEN 2023.20
Достапност
Залиха

На траење на батеријата е до 90 минути, и голема големина може да се направи на едно време.Вграден-во со високи перформанси енергија-собирање на литиум батерија пакет може да обезбеди стабилна енергија за долго време и понудата проштална да проблеми на истекува на енергија во текот на процесот.Се прави богата намалување на шумот детали не е доволно, комбинирање на материјали, изработка, технологија за решавање на изворот на бучава, ако мразат, бучно, ве молиме изберете нас.На вшмукување моќ на brushless мотор е kilopascals, и на големо вшмукување моќ е изведен од дигиталниот brushless мотор, со голема брзина и долготрајни моќ, ниска носат, потивок и подолг живот.Тоа може да издржам и да апсорбира енергија четка, прав‑ниво + влажни четка, вистински и детален дизајн.Одговорно надградба на софтвер, побрзо, поефикасно, почиста ротација и околу маса и кревет.Пречка премин режим, чувствителен откривање на владата, на работ на владата, судир евакуација на владата.Функција : 1. Се прави богата намалување на шумот детали не е доволно, комбинирање на материјали, изработка, технологија за решавање на изворот на бучава, ако мразат, бучно, ве молиме изберете нас.2. На вшмукување моќ на brushless мотор е kilopascals, и на големо вшмукување моќ е изведен од дигиталниот brushless мотор, со голема брзина и долготрајни моќ, ниска носат, потивок и подолг живот.3. На траење на батеријата е до 90 минути, и голема големина може да се направи на едно време.Вграден-во со високи перформанси енергија-собирање на литиум батерија пакет може да обезбеди стабилна енергија за долго време и понудата проштална да проблеми на истекува на енергија во текот на процесот.4. Тоа може да издржам и да апсорбира енергија четка, прав‑ниво + влажни четка, вистински и детален дизајн.5. Одговорно надградба на софтвер, побрзо, поефикасно, почиста ротација и околу маса и кревет.Пречка премин режим, чувствителен откривање на владата, на работ на владата, судир евакуација на владата.Како да го Користите : 1. Ве молиме наполнете ја машината пред употреба;2. Се впие чистење со крпа и ставете го на дното на машината;3. Притиснете на прекинувач и ставете ја на ground4. Кога машината е вклучен, можете да притиснете на копчето за да го исклучите во било time Specification : Предмет Тип : Smart Sweeper Power Набавка : DC5 VBattery : Литиум Полимер Батерија 1200m Ah (Вклучени)на животниот Век на Батеријата : За 90 Min Charging Време : Околу 3 Hours Cleaning Површина : Околу 120㎡Бучава :

Параметрите на стоката

Item Type:
Smart Sweeper
Power Supply:
DC5V
Battery:
Polymer Lithium Battery 1200mAh (Included)
Battery Life:
About 90Min
Charging Time:
About 3 Hours
Cleaning Area:
About 120㎡
Noise:
Weight:
1069g/37.7oz
Package List:
1 x Sweeper1 x Cleaning Cloth :
1 x Manual :
1 x USB Power Cord :

Подобро ви се допаѓа