.

.

Пост-тоа Супер Леплива Tabletop Easel Подлога, Голема за Виртуелни Наставниците и Студентите, 20 x 23 Инчи, 20 Листови/Подлога, 1 Подлога (563R), Преносни Бела Премиум Само Стап Фл

Пост-тоа Супер Леплива Tabletop Easel Подлога, Голема за Виртуелни Наставниците и Студентите, 20 x 23 Инчи, 20

DEN 362.40
Достапност
Залиха

ДРЖИ БЕЗБЕДНО И да се ДРЖИ ДО 2 X ПОДОЛГО - Easel хартија може да се repositioned без површината штета.Нема касета или tacks потребни за разлика од стандардните флип-чарт хартијата.Имајте агенда и идеи каде што секој може да ги види.МАСТИЛО КРВАРАТ-ПРЕКУ ОТПОРНИ на ХАРТИЈА - Голема бела премиум авто-стап флип-чарт хартијата што е отпорен на маркерот крварат-преку да се задржи големи идеи на страницата, не за она што е под страница.ИДЕАЛЕН ЗА БРЕЈНСТОРМИНГ И УПРАВУВАЊЕ со ПРОЕКТИ - Совршен за обука или наставно сесии, бреинсторминг сесии, планирање сесии, проектен менаџмент и агилни процеси, состаноци и презентации.ПРЕЗЕМЕТЕ ЈА БЕСПЛАТНО ПОСТ-ТОА СТАН - Стоп трошење часа transcribing белешки по колективното; преземете ја бесплатно Пост-тоа Стан.Сега можете веднаш да го фати и да ја зачувате вашата работа, па можете да ги споделите белешки со вашиот тим без recaps или одложувања.ГОЛЕМА БЕЛА ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - 20 во.x 23 во., 20 Листови/Подлога, 1 Рампа/Пакет.НЕ EASEL ЗАСТАНЕ е ПОТРЕБНО - Вклучува носат справи и вграден во easel се залагаме за преносливост.КОРИСТЕЊЕ СО ПОСТ-ТОА СУПЕР ЛЕПЛИВИ БЕЛЕШКИ - голем, stickable хартија за снимање мисли со Пост-тоа Супер Лепливи Белешки.Даде идеи место да расте.ИСТРАЖУВААТ OPTIONS - Пост-тоа Супер Леплива Easel Влошки се исто така достапни во поголеми стандардни димензии со Мрежа на Линии, Линии, Светла Жолта, Бела и Бела Рециклираната Хартија.ИСТРАЖУВААТ ГОЛЕМИНИ - Пост-тоа Супер Леплива Easel Влошки, исто така, достапна во повеќе големини - Мини Easel Подлога и Ѕидот Подлога.САД - Направени во САД со глобално извори материјали.Виски Деликатна Површината Сликар е Лента е одлична за површини на кои е потребно малку повеќе грижа, како што се дрво подови, позадина, кабинети, насликани base, и свежо обоен ѕидови* (*насликани од најмалку 24 часа пред).Оваа деликатна површината лента со нежни лепило може да остане на површини за до 60 дена и потоа лесно ги отстранува без да остават било леплива остатоци зад себе.Оваа лента карактеристики Работ-Lock Технологија која пломби од боја да се достави остри боја линии и чисти отстранување на вашиот повеќе чувствителни проекти, вклучувајќи акцент ѕидови, декоративни бои и дезени.Без разлика дали сте за заштита на вашата тврдо дрво подови од наслика ломотене или се случува надвор со декоративни mural, се потпираат на Скоч Деликатна Површината Сликар е Лента за професионална изгледа дека е лесно на вашиот површини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа