.

.

Џек&Pup Силеџија Стап Ленти - 6-инчен Силеџија Стапови за Средни Кучиња (25 Pack) Премија Одделение Мирис Слободни Куче Третира Chews - 6 Долготрајни Куче Џвакање Стапови - Од

Џек&Pup Силеџија Стап Ленти - 6-инчен Силеџија Стапови за Средни Кучиња (25 Pack) Премија Одделение Мирис Слободни

DEN 478.80
Достапност
Залиха

СТРАШНИ, на КОЈ НАЧИН ЌЕ ПАРЧЕ ТОА - Проверете ги овие вкусни 6 инчен силеџија стап парчиња. 25 mouthwatering парчиња подготвена и спакувана да се третираат вашите pup здравјето и вкус пупки.Овие meaty, вкусен и совршено текстура одземени gnaws ќе биде вашата оди до секојдневниот лекување.ПОГЛЕЗИТЕ ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ - Силеџија Стап Парчиња се одличен третман за кучиња.Професионално подготвени да совршенство, на парчиња задржат дека вкусен, beefy вкус со додадена печено димензија.Сигурен да ги задоволи дури и најпознатите picky јадачи, ова џвакање е обврзана да биде вашиот pup е следниот омилен!.СИТЕ ПРИРОДНИ Оваа единствена состојка сите природни силеџија стап ленти не содржат вештачки вкусови или додатоци.Извори од врвен квалитет слободен избор, треви, храни добитокот се лекува со антибиотици или хормони.Кученца со алергии и/или нестабилност може да гриза среќно без repercussion на овие додатен-бесплатно, жито-бесплатно, боја-бесплатно и конзерванс слободни куче chews.Најдобриот вкус и највисок квалитет е нашата гаранција!.Го ПОДОБРУВА ЗАБИТЕ HYGEINE - Jack&Pup Силеџија стап парчиња помогнат на вашето куче забите здрави и чисти.Ефикасно ги отстранува забен камен start-up и забниот камен, ја зајакнува непцата, и унапредува целокупната enhanced на оралното здравје. 100% СВАРЛИВИ И БЕЗБЕДНО - Овие силеџија стапови парчиња се совршен куче третира за snacking или лекување во секое време, насекаде.Кученца од сите возрасти, од puppies на постари лица можете безбедно да се соголуваат и се вари ова лекување.Тенок и хрупкави, вкусни и хранливи!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа