.

.

Celendi Крпа Две-во-Едно Мека и Високата Густина го Поставите Корални Absorben Руно и Крпа Бања Домашен Текстил (Б)

Celendi Крпа Две-во-Едно Мека и Високата Густина го Поставите Корални Absorben Руно и Крпа Бања Домашен Текстил

DEN 1351.20
Достапност
Залиха

Towelx1. 3.Едноставен Дизајн, Европски стил Едноставен Дизајн, Не е Лесно Да се Оштети Кука Линија, Не е Лесно Да се Фрли Коса И Избледуваат, Ја Губат Шарени И Сложени, Повеќе Атмосферски. 2.Прегратка Секоја Педа На Кожата Со Вистински Мекост Уживаат во Облак-како Мекост И Меки И Кожа-friendly Природни И И Подобрување на Квалитетот На Живот.Бидејќи Тоа Е Прирачник За Мерење, Ве Молиме Овозможи Мало Отстапување.Големина : 140x70cm,35x75cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа