.

.

INFIPAR 2 парчиња Компатибилен со Chevy Chevrolet Приградски Тахо GMC Yukon Yukon XL HYQ1AA Карбонски Влакна Изгледа Силикони ФОБ Копче Случај Покрие Заштитник Keyless Далечински Носитело?

INFIPAR 2 парчиња Компатибилен со Chevy Chevrolet Приградски Тахо GMC Yukon Yukon XL HYQ1AA Карбонски Влакна Изгледа

DEN 892.80
Достапност
Залиха

Компатибилен со 2021 2019 2020 2018 2017 2015 2016 година 2014 Шевролет Приградски Тахо, GMC Yukon Yukon XL HYQ1 AA Smart 6 Копчиња.Ве молиме внимателно да се провери вашиот автомобил копче фоб исто како фоб копче во 2 слика пред да се одржи редот.Овој објект е поклопец за вашиот клуч фоб, не КЛУЧНИТЕ ФОБ, pls забелешка.Дизајниран според оригиналните автомобил копче, тоа совршено се вклопува со вашиот клуч.Клучот копчиња прецизна позиција и форма.Вие секогаш ќе бидете во можност да пристапите до функциите со еден клик!Јаглерод влакна модел изгледа се насочите на производот изглед да биде модерен и стилски.Направени со силика гел, тоа е многу лесен, лесен за чистење и трајни производи за користење, а од вашиот клуч фоб!Друг иновативен корист е тоа што таа додава Бонус : Никел-позлата Копче Прстен и Силиконски Бендот на вашиот клуч за safekeeping.Капка мувла икони на копчето нема да избледи лесно.Не влијае на сигналот и фоб копче сензор.Ве молиме забелешка : keyless далечински НЕ е вклучена.Пакет се Вклучени : 2 парчиња силиконски keyless копче на далечинскиот случаи Бонус 2бр клучните прстени (Дијаметар : 0.984 инчен, 1.181 инчи) Бонус 1pcs силикони бенд w/ клуч прстен Тоа е добра работа за зделка-ловци!Притиснете го Додадете во Кошничката копчето за сега и вашиот keyless entry копче фоб ќе доживее голем заштита!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа