.

.

Лемење Внатрешни Греење Факелот на ЕУ/САД 60W рачен Испрати Калај Пиштол за Лемење Лемење Железо Автоматски Станица Заварување Поправка Алатка - (Боја: ЕУ Жолт)

Лемење Внатрешни Греење Факелот на ЕУ/САД 60W рачен Испрати Калај Пиштол за Лемење Лемење Железо Автоматски Станица

DEN 948.00
Достапност
Залиха

Боја : ЕУ Жолта.Пакетот Вклучува : 1 buc Лемење Калај Пиштол(Зелена или жолта) 1 buc Вшмукување Калај Уред 1 buc Лемење на Жица 2 парчиња помош на пинцета (парична казна совет криви,парична казна совет прав) ИЛИ 1 buc Лемење Калај Пиштол(Зелени или жолти) на Производот Сликата : |. 1. 900 M серија лемење железо совет, брзо греење, издржлив,лесен за да го замени. 2. Природни мика греење јадро, греење до брзо, долг живот, може да се замени, лесно се составуваат и демонтирање. 3. Високо-квалитетна ABS пластика школка, држејќи удобност, долгорочна операција ќе не замор.Внатрешни Греење Факелот на ЕУ/САД 60 W рачен Испрати Калај Пиштол за Лемење Лемење Железо Автоматски Станица Заварување Поправка Tool Specifications : Легури совет + ABS силна plasti Working Температура : 430 степени Celsiu Power : 60 Voltage : ЕУ/САД plug 220 V/110 V, 50 HRated со дијаметар од 0.8-1.2 mm калај line Soldering Железо Совети : 900 M Serie Warm-up време : 2-4 minutes Features : 1. 900 M серија лемење железо совет, брзо греење, издржлив,лесен за да го замени.2. Природни мика греење јадро, греење до брзо, долг живот, може да се замени, лесно се составуваат и демонтирање.3. Високо-квалитетна ABS пластика школка, држејќи удобност, долгорочна операција ќе не замор.4. Едб жица scaffold може да се расклопуваат, лесен за употреба.5. Со прекинувач, повеќе енергетски ефикасен и безбеден.Кабелот за напојување е мека, може да биде свиткана, се повеќе издржливи.6. Внатрешни греење лемење пиштол,Тоа може да се спречи корисниците да бидат изгорени од страна на високо temperature7. Страна на вратата дизајн го прави лесно да ги видите внатрешна работа и лесно да го замени на греење јадро.8. Може да се управува со една рака, за да ги видите калај ситуација во кое било време, не е лесно да се прават грешки.9. Научни дизајн, не е лесно да се залепи.10. Со вшмукување калај уред, повеќе погодно.Пакетот вклучува : 1 buc Лемење Калај Пиштол(Зелена или жолта)1 buc Вшмукување Калај Device1 компјутери Лемење Wire2 компјутери помош на пинцета (парична казна совет криви,парична казна совет права) OR1 компјутери Лемење Калај Пиштол(Зелена или жолта)Производ Слика : Item специфики : број на Модел : Внатрешни Греење Torch Input voltagle : 110 V/220 VOutput температура : 430 Степени Celsius Temperature стабилност : good Output моќ : 60 WFunction 1 : Внатрешни Греење Torch Function 2 : ЕУ/САД 60 W Рака-held Function 3 : Заварување Поправка Tool Warm-up време : 2-4 minutes Soldering железо совет : 900 M Series Voltage : Д.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа