.

.

EcoKind домашно Милениче ги Третира Сите Природни Премиум Силеџија Стапови за Кучиња | 16 Оз. Торба | Вкусни Протеини Богати Куче Chews (Шест Инчен Стапови, 1 Lb Торба)

EcoKind домашно Милениче ги Третира Сите Природни Премиум Силеџија Стапови за Кучиња | 16 Оз. Торба | Вкусни Протеини

DEN 1706.40
Достапност
Залиха

Eco Kind Куче Третира и Chews' приоритет е обезбедување на вашето куче со отпорни, долготрајни џвака со кој се промовира вашето куче здравје и општата благосостојба и вашиот мир на умот. 100% Природни, Без Конзерванси Нашите оброк се 100% природни од само со највисок квалитет слободен избор говедско месо.Здрава Лекување на Нашите стапчиња се полни со протеини и ниско ниво на масти за поддршка на здрава исхрана е премногу!Една состојка џвакање изработени од 100% Говедско месо, можете да остатокот лесно знаејќи вашата е добивање на висок квалитет на лекување на располагање.Овие силеџија стапчиња се целосно сварливи и одлична алтернатива за суровини се сокрие.Нашата Мисија : да Знаат дека тука во Eco Kind Куче Третира и Chews, ние никогаш не, некогаш skimp на квалитет.Ние сакаме вашиот pooch да биде среќен и здрав како што правиме и ние се фокусираат сите наши напори за да се постигне таа цел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа