.

.

Туш Поздравниот Guard Бариера Вода Затка за Бања Прагот на Водата Браната,Силициум Расклопна Туш Пан Сува и Влажна Поделба Блокирање на Водата Лента,Јасно,1.5 М/59.05 ВО

Туш Поздравниот Guard Бариера Вода Затка за Бања Прагот на Водата Браната,Силициум Расклопна Туш Пан Сува и Влажна

DEN 993.60
Достапност
Залиха

Можете да изберете да се користат пломби да се направи тоа целосно фиксни и постигнување на најдобри вода блокирање effect If ќе наидат на проблеми во текот на инсталацијата на вратата вода затка, можете да контактирате со нас.✄[Трајни силиконски материјал] : туш вода guard е направен од висока цврстина на силиконски материјал, кој е мека и количка.Не грижете се за оштетувања од вода, ве спречи вода преливник, отпорност на корозија, висока температура отпор, звучна изолација, водоотпорен и dustproof. Пред купување, ве молиме мерка инсталација локација на бањата или кујната.Користете остар нож да се сечат во посакуваната големина.Тоа е мека доволно да се наведнуваат кога зачекори на, и тоа веднаш може да пролетта назад во неговата оригинална форма.Можете да изберете да се користат пломби да се направи тоа целосно фиксни и постигнување на најдобри вода блокирање ефект.Туш поздравниот guard е погодна за сите годишни времиња, не се плаши од ладно или висока температура, одлични перформанси, чувајте ги на подот суви и не се лизга.Ние секогаш ќе ви се врати и размена на услуги. ✄[Мека и trampable] : туш поздравниот guard е доволно флексибилен за да се создаде различни криви форми за да одговараат на вашата околина.Нашата крајна филозофија е да им обезбеди на клиентите со добра шопинг искуство и лекување на секој клиент со најдобар квалитет на производи и 100% услугата став.Можете да го дизајн разни облици според своите потреби.Се уште се загрижени за вода која тече во бањата при капење?Туш прагот на водата браната може да ви помогнат да се реши овој проблем и посебно на влажни и суви во бањата или кујната.Пред-селотејп е лесно да се инсталира.

Параметрите на стоката

Material:
Silicone
Length:
You can choose freely
Width:
1.37 inches / 3.5 cm
Height:
1.96 inches/5 cm
packing list:
Water retaining strip X1(Due to transportation restrictions, this product does not contain sealant) :
Notice! :
1. Before purchasing, please measure the installation location of the bathroom or kitchen. Choose the most suitable length. :
2. You can choose to use sealant to make it completely fixed and achieve the best water blocking effect :
If you encounter any problems during the installation of the door water stopper, you can contact us. We will always provide you with return and exchange services. Our ultimate philosophy is to provide customers with a good shopping experience and treat every customer with the best quality products and 100% service attitude. :

Подобро ви се допаѓа