.

.

Батерија за Huawei HB386280ECW P10 P10 Standard Edition VTR-L09 P10 Premium Edition VTR-AL00 VTR-L29

Батерија за Huawei HB386280ECW P10 P10 Standard Edition VTR-L09 P10 Premium Edition VTR-AL00 VTR-L29

DEN 381.12
Достапност
Залиха

Дел No.-Huawei HB386280 ECW.Одговара модел-Huawei P10 P10 Standard Edition VTR-L09 P10 Premium Edition VTR-AL00 VTR-L29. По продажба на услуги-14-ден Парите Назад Гаранција и 12 месеци Гаранција.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Компатибилен со батерија дел број : Huawei HB386280 ECW Одговара Модел : Huawei P10 P10 Standard Edition VTR-L09 P10 Premium Edition VTR-AL00 VTR-L29 Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа