.

.

Мед-Да-Дали HMP-01629 3 торба мрежа перење sorter, 30.5 x 15.3 x 30 , Блу/Бела

Мед-Да-Дали HMP-01629 3 торба мрежа перење sorter, 30.5 x 15.3 x 30 , Блу/Бела

DEN 576.24
Достапност
Залиха

Полиестер.нема алатка собранието.дише мрежа торба.мазна тркалање тркала.Мед-Да-Дали HMP-01629 3-Торба Мрежа Возен Забавува, Бела / Сина.Економично перење решение, овој возен забавува има три полна големина прегради да се направи сортирање алишта бриз.Здрав, перат мрежа кеси нека облека дишат и помага да се задржи mildew во заливот.Кеси се отстранува и функција drawstring затворање која го спречува одлевање и двојки како носење на рака што ги прави брзо и лесно да транспорт.Мазна возен casters на ПВЦ рамка се направи оваа sorter светлина и лесно да се движи.Дали ви се случува сите на патот до laundromat или само надолу салата, оваа мрежа перење sorter ќе стигнете таму во удобност и стил.Мед-Да-Дали HMP-01629 3-Торба Мрежа Возен Забавува, Бела / Сина.Економично перење решение, овој возен забавува има три полна големина прегради да се направи сортирање алишта бриз.Здрав, перат мрежа кеси нека облека дишат и помага да се задржи mildew во заливот.Кеси се отстранува и функција drawstring затворање која го спречува одлевање и двојки како носење на рака што ги прави брзо и лесно да транспорт.Мазна возен casters на ПВЦ рамка се направи оваа sorter светлина и лесно да се движи.Дали сте ќе целиот пат до laundromat или само надолу салата, оваа мрежа перење sorter ќе стигнете таму во удобност и стил.Во Мед-Да-Не, ние веруваме организирана простор отклучува вашата околина за живеење, зацврстување на формата и функцијата на сè во рамките на простор четирите ѕидови.Ние сакаме да се најде клиенти решенија за целиот свој дом.Ние сме за decluttering на entryway, дишење нов живот во плакари и гардероби, што го прави лесно да се постави по-училиште закуски, и пополнување на просторот за живеење со шарм и карактер се уникатни за секоја сопственикот на куќата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа