.

.

PUPUZAO Пластични Втиснување Папка (4-1/8х5-13/16|Нерегуларни Шема) Хартија Занаети Пластични Текстура Впечатоци за Карта во донесувањето Одлуки Scrapbooking

PUPUZAO Пластични Втиснување Папка (4-1/8х5-13/16|Нерегуларни Шема) Хартија Занаети Пластични Текстура Впечатоци

DEN 155.76
Достапност
Залиха

Материјал : Пластика ;.Големина : 4-1/8"х5-13/16" ;.Објектот се вклопува во популарната втиснување машини ;.Лесен за употреба,брзо ќе ви одземе некое убаво 3 D олеснување картичка ;.Одлично за широк спектар на настани Големина : 4 1/8"х5 13/16" ; Објектот се вклопува во популарната втиснување машини ; Лесен за употреба,брзо ќе ви одземе некое убаво 3 D олеснување картичка ; Одлични за широк спектар на настани & одлуки видови како што картички, scrapbooks, подарок ознаки & многу повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа