.

.

TOOYFUL 50pcs Разновидниот Goldleaf Foild Злато Лист Занает Материјали за Статуа Лице DIY

TOOYFUL 50pcs Разновидниот Goldleaf Foild Злато Лист Занает Материјали за Статуа Лице DIY

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Прилично деца занаети снабдување.Разновидниот злато лист може да се аплицира на површината на различни материјали како што се дрво, стакло, рамка, ѕид, плафон и на други видови на занает.Совршен за позлатени статуи слики, занаети паста, паста, злато декорација, ноктите painitngs, статуи лице ѕид на мебел и украси и други проекти; Популарна во дизајнот на ентериер и уметничка работа.Имитација злато материјал, главна компонента е бакар, мебел во прекрасна нова бараат злато богатства дома, го направите вашиот занаети се повеќе resplendent.Голема додатоци за уметности, занаети, украси и сл.Опис : - Имитација злато материјал, главна компонента е бакар, мебел во прекрасна нова бараат злато богатства дома, го направите вашиот занаети се повеќе resplendent. - Разновидниот злато лист може да се аплицира на површината на различни материјали како што се дрво, стакло, рамка, ѕид, плафон и на други видови на занает. - Совршени за позлатени статуи слики, занаети паста, паста, злато декорација, ноктите painitngs, статуи лице ѕид на мебел и украси и други проекти; Популарна во дизајнот на ентериер и уметничка работа. - Голема додатоци за уметности, занаети, украси и сл. - Доста деца занаети снабдување.Спецификација : - Материјал : бакар - Големина Прибл. 5.5 x 5.5 инчен / 14 x 14 cm Package Вклучува : 25 Листови хартија, Златен Лист Sheets Note : Не се погодни за храна пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа