.

.

EUREKA ЕРГОНОМСКИ 47 Инчи Игри Биро со Целосна Mouse Pad, Компјутерски Игри Биро со Чаша Носителот, приклучок за Слушалки Кука и се Справи со Управување со Полнење преку USB П

EUREKA ЕРГОНОМСКИ 47 Инчи Игри Биро со Целосна Mouse Pad, Компјутерски Игри Биро со Чаша Носителот, приклучок за

DEN 4079.76
Достапност
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 【Квалитетни Додатоци За Слободни】Eureka Капетан GIP-P47 дома игри маса доаѓа со не се лизга целосна покриеност mouse pad/чаша носителот/слушалки кука/се справи со управување со 4 полнење преку USB порти /surge protector држачот за моќ лента, држи вашата битка станица среди и пространа.Вашата пред избор под 200 долари!. 【47" Криви Игри Десктоп】47 инчи долг површина, многу простор за што да се постават dual монитори и други игри брзини.Идеална е-спорт гејмер работа станица за PC и конзолни игри како ps4, Xbox. 47" игри биро за мал простор е исто така на располагање!гејмер работа станица за PC и конзолни игри како ps4, Xbox. 47" игри биро за мал простор е исто така на располагање!. 【Кул "Гејмер Изгледа" Дизајни】Капетан GIP-P47 ви дава поставување на дербито гејмер погледне со своите цврсти карбонски влакна tabletop, аголна линии, blacked-од метална рамка, игри стил кабел grommets, полигон нозе и криви пред се, прави да се целосно нурнати во вашата игра. 【Стабилна јас Облик на Структура】единствена јас облик на поддршка структура нуди max оптоварување 180lbs.Стабилна структура комбинирање со квалитетот на материјалот го прави целиот игри биро здрав и стабилен доволно за долго долговечност и интензивен игри. 【Лесно да се Соберат】ве Молиме да се соберат вашето биро следниве нашите инструкции чекор по чекор.Капетанот GIP-P47 игри клупи поддршка структура доаѓа со комбинација на стабилна товарот и структурни инженерство и дизајн, без компромитирање на естетика.Единствена јас облик CRS поддршка рамка е покриена со метален слој да се создаде нежна текстура по завршувањето.Капетанот GIP-P47 e-спорт биро е опремен со две игри стил кабел grommets, обезбедување на чиста игри станица ослободени од неуреден кабли.Eureka е визија секогаш била да се обезбеди производи со највисок квалитет за нашите клиенти.Капетанот GIP-P47 игри биро панел е направен од материјал состанок ЕПА сертифицирани стандарди.Остатокот увери знаејќи вашиот Eureka battlestation никогаш нема да ве изневери.Капетанот GIP-P47 игри биро доаѓа со прилагодена mouse pad.Со ултра трајни stitched рабови и премиум гума нула лизга база, оваа mouse pad создава врвот notched корисничко искуство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа