.

.

Карбид Алатка MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 NC3020 NC3030 PC9030 Grooving Алатка CNC Grooving Карбид Вртење Алатка Grooving Алатка Нож (Агол : MGMN150 G NC3020, Вметнете Ширина(mm) : 20PCS(2box))

Карбид Алатка MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 NC3020 NC3030 PC9030 Grooving Алатка CNC Grooving Карбид Вртење Алатка

DEN 1096.08
Достапност
Залиха

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа