.

.

Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол,10.63 во, 0.43 во Кол,20pcs,Жолта Топла Лепак Пиштол Стапови Голем Дел,Лепило Речиси за Сите Материјали за Деца DIY Запечатување Дент Поп?

Топла Лепак Стапови за Лепак Пиштол,10.63 во, 0.43 во Кол,20pcs,Жолта Топла Лепак Пиштол Стапови Голем Дел,Лепило

DEN 335.76
Достапност
Залиха

✔ПОВЕЌЕ ЧУВСТВУВАТЕ СВРЗУВАЊЕ : Нашата голема жолта топла лепак пиштол стапчиња се користи лепило формула на индустриска примена ниво.Овие топла лепак стапчиња се топи рамномерно, укина непречено, има посилни и повеќе!. ✔ЛЕПАК СТАПОВИ најголемиот ДЕЛ ПОЛНА ГОЛЕМИНА : 10.63 ВО ДОЛЖИНА x 0.43 ВО КОЛ; Овие големи топла лепак пиштол стапови компатибилен со повеќето лепак пиштоли!Овие топла лепак лепило Работи одлично и безбедно со висок & ниска температура лепак пиштоли!Можете да му верувате на овие топла лепак стапови и нека овие мини топла лепак пиштол стапови поддршка на сите ваши DIY, поправка на проекти.(Прирачник за мерење со 1-4mm грешка.). ✔ГОЛЕМА доза НА 20 PCS : Купи оваа топла лепак стапови големо, освен половина на вашиот долари и да ги користите овие топла лепак лепило за повеќе од вашите креативни, дома декор и поправка проекти!. ✔СИТЕ НАМЕНА се КОРИСТИ ВО ЧЕТИРИ СЕЗОНИ : Нашата јасни лепак пиштол стапови може да се одржи буквално ништо и може да се види преку правото..совршен за занаети!Исто така, овие топла лепак стапови работа исклучително добри на различни површини и јаз-пополнување апликации!. ✔УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашата мини топла лепак пиштол прачки, само нас контакт и ние можеме да понудиме целосна наплата на оваа топла лепак стапчиња.Без прашања праша!.Име на производ : Жолта топла топи лепак стапчиња.Главни состојки : ЕВА смола.Лекување време : 10-15 секунди.Омекнување температура : 80 ° C -85 ° C. температурата на работа : 140 ° C -220 ° C. спецификација на Производот : 0.43*10.63 во.Количина : 20pcs.Брзо поврзување на брзина.Добра термичка стабилност.Супер леплива.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа