.

.

Kleine Wolke 1 Перење Кутија во Бело

Kleine Wolke 1 Перење Кутија во Бело

DEN 2652.00
Достапност
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.робустен перење кошница, бела.Материјал : вткаена пластика,.може да се избриша чисти.Димензии : 48 x x x x 27 x x x x 55 cm.голем агол за отворање лесен за пополнување.Опис на производот Kleine Wolke производи се карактеризира со нивниот одличен квалитет.Секоја статија се однесува на предизвиците на секојдневниот се користи за подолг животен век.Нашите производи се исто така повеќе исполнување на највисоките стандарди на почитување на животната средина.Еколошки безбедно процеси и рециклирани материјали играат важна улога во производството.За да се обезбеди долготрајна употреба на вашето домаќинство лен и бања прибор, ние препорачуваме да ги следат основни одржување инструкции како тие играат значајна улога во гарантирањето долг живот за вашиот производ.Повеќе информации на квалитет, животна средина, одржување и гаранција може да се најде со кликнување на соодветната точка од менито.Сет Содржи : 1 x перење кутија Wäscheboy, бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа