.

.

Лемење на ЕУ/САД 60W рачен Внатрешни Греење Лемење Железо Автоматски да Испратите Калај Пиштол Станица за Лемење, Заварување Поправка Алатка - (Приклучок Тип: НИ)

Лемење на ЕУ/САД 60W рачен Внатрешни Греење Лемење Железо Автоматски да Испратите Калај Пиштол Станица за Лемење,

DEN 1276.80
Достапност
Залиха

Приклучок Тип : НАС. 1. 900 M серија лемење железо совет, брзо греење, издржлив,лесен за да го замени. 2. Природни мика греење јадро, греење до брзо, долг живот, може да се замени, лесно се составуваат и демонтирање. 3. Високо-квалитетна ABS пластика школка, држејќи удобност, долгорочна операција ќе не замор. 4. Едб жица scaffold може да се расклопуваат, лесен за употреба.Спецификација : Алуминиумски совет + ABS силна пластика Работна Температура : 430 целзиусови степени Моќност : 60 W Напон : ЕУ/САД plug 220 V/110 V, 50 HZ Оценет со дијаметар од 0.8-1.2 mm калај линија.Лемење Железо Совети : 900 M Серија загревање време : 2-4 минути Карактеристики : 1. 900 M серија лемење железо совет, брзо греење, издржлив,лесен за да го замени. 2. Природни мика греење јадро, греење до брзо, долг живот, може да се замени, лесно се составуваат и демонтирање. 3. Високо-квалитетна ABS пластика школка, држејќи удобност, долгорочна операција ќе не замор. 4. Едб жица scaffold може да се расклопуваат, лесен за употреба. 5. Со прекинувач, повеќе енергетски ефикасен и безбеден.Кабелот за напојување е мека, може да биде свиткана, се повеќе издржливи. 6. Внатрешни греење лемење пиштол,Тоа може да се спречи корисниците да бидат изгорени од страна на висока температура 7. Страна на вратата дизајн го прави лесно да ги видите внатрешна работа и лесно да го замени на греење јадро. 8. Може да се управува со една рака, за да ги видите калај ситуација во кое било време, не е лесно да се прават грешки. 9. Научни дизајн, не е лесно да се залепи. 10. Со вшмукување калај уред, повеќе погодно.Објектот специфики : Димензии : 19*18(cm)Излезна температура : 430 Степени Celsius Input voltagle : 220 VTemperature стабилност : good Output моќ : 60 WModel број : L554 Color : Црна/Green Plug : ЕУ/САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа