.

.

Kopo Силеџија Стапови 12-инчен (7 Pack) - Мирис Слободни Природни Куче Третира - Говедско месо, Целосно Сварлива, Долготрајни, Не се Кријат Куче Chews

Kopo Силеџија Стапови 12-инчен (7 Pack) - Мирис Слободни Природни Куче Третира - Говедско месо, Целосно Сварлива,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

СИТЕ ПРИРОДНИ CHEWS : Kopo 12 инчен Силеџија Стапчиња се направени од Слободен избор, Треви, Храни добитокот во нашата сопствена дворот.Нашата мисија е толку едноставно како нашата љубов е за кучиња : Ние го прават нашите сопствени премиум квалитет третира за оние посебни кученца во вашиот живот лично да се обезбеди највисок стандард на исхрана и безбедност.ПРОМОВИРА ЗДРАВЈЕТО на ЗАБИТЕ : Како вашиот pup троши часа џвакање Kopo Силеџија Стапови, овие природни стоматолошки chews scrape далеку плак и забен камен за побели заби и посилни непцата, промовирање на вкупниот здравјето на забите.Израснат без било додаваат хормони, антибиотици или ГМО, е нашето природно мирис слободни говедско месо силеџија стап третира и се слободни од спојници, адитиви и конзерванси што резултира со здрава и вкусна алтернатива на остри кожа третира за кученца од сите големини да уживате.Здраво, ние се Kopo ("ко-poh"),нова раса на блок.Kopo 12" Силеџија Стапчиња се направени од 100% природни премиум квалитет говедско месо pizzle без додадени хемикалии или вештачки состојки.Дали се користи како куче третира за обука, кутре teething или како зафатен коски, нашиот мирис слободни силеџија стапови и долготрајни куче chews се совршен хранливи третираат за кучиња од сите големини.Директно од изворот.Како сопствениците на домашни миленичиња, ние веруваме дека нашите домашни миленици заслужуваат ист степен на контрола на квалитетот и внимание што оди во обработката на нашата сопствена храна.Произведени и Обработени во нашата ФДУ и USDA Човекови Одделение Заверена и Прегледани Објект, секој силеџија стап е handpicked и прегледани за да се обезбеди квалитет, текстура и совршен конзистентност, обезбедувајќи најдобар силеџија стапови за вашето куче. 100% СВАРЛИВА & SAFE : Kopo 12" Силеџија Стапчиња се жито бесплатно, целосно сварлива и безбедна алтернатива за да се обработени остри кожа и стоматолошки куче третира.Како миленичиња љубовници, ние се поставени за да креирате нов стандард на исхрана : ова е Исхрана за Современиот Куче.Kopo Силеџија Стапчиња Се : Безбедна Алтернатива на Rawhide Excellent за Стоматолошки Health Naturally Мирис Free Fully Digestible Low Масти, Протеини Packed Single Ingredient Long Lasting Non-ГМО Organic All-Природна Трева-Фед Beef Packed со Витамини & Minerals Hand Проверуваат за Квалитет и Safety Product Детали : Стандард Thickness Perfect за Светлина-Медиум Chewers Suitable за Сите Големина Кучиња, но Совршен за Средни и Големи Раси.За оваа причина, сите наши третира се направени од Слободен избор, Трева-Фед говеда во нашата сопствена дворот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ТРЕТИРА : Ние се произведе и целосно да управуваат со нашите сопствени производи за одржување на најдобар квалитет и безбедност во сите наши третира и chews.Ние го избере да биде нашиот сопствен снабдувач па ние може да се има на секој чекор од патот.Во Kopo, кучиња се многу повеќе од нашите домашни миленици, тие се нашето семејство, и ќе Служи Само Семејството на Најдобрите.Ние произведуваме и целосно да управуваат со нашите сопствени производи за одржување на најдобар квалитет и безбедност во сите наши третира и chews.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа