.

.

Животот е Добар Жените Дробилката

Животот е Добар Жените Дробилката

DEN 370.56
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Облека изми за мекост.Мало половината форма, памук/Spandex ребро во вратот, и само-ткаенина снимање од рамо до рамо.Печатени графички. 10% од нето-добивката се оди на децата им е потребна.Инстант класика, не само што се случи.Ние сум поминал повеќе од 20 години усовршување на нашите оригинални Дробилката tee, и неговиот лежерен стил има престојуваат моќ да го докаже тоа.Изми за секојдневна мекост, Овој класичен одговара клиент омилен едвај skims телото за да ги разгледаме тоа е како безгрижен како што се.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа