.

.

А5 FORD ЛИНКОЛН SD КАРТИЧКА за НАВИГАЦИЈА ЧИП ОДГОВАРА на СИТЕ ФОРДОВИ ЛИНКОЛН ОД 2012 ДО година

А5 FORD ЛИНКОЛН SD КАРТИЧКА за НАВИГАЦИЈА ЧИП ОДГОВАРА на СИТЕ ФОРДОВИ ЛИНКОЛН ОД 2012 ДО година

DEN 736.80
Достапност
Залиха

Ford : C-Max 2013-2016. Нов со ОЕМ SD-картичката Само , Овој SD картичка работи на Ford/Линколн возила со 8-инчен My Ford Touch или My Lincoln Допир со Навигација Само компатибилни со 8-инчен екран на допир за Навигација (ако немате navi тоа ќе каже информации на горниот десен агол на екранот) 2013 2014 2015 Ford Edge / Explorer / Фокус / Избега / Flex / Fusion / F150 / Бик / Mustang /CMAX C-max 2012 Ford Edge / Explorer / Фокус 2011 Ford Edge / Explorer 2013 2014 2015 Линколн МКС / МКТ / MKX 2011 2012 Линколн MKX TELENAV SYNC САМО за ЧИТАЊЕ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа