.

.

Aiouios Женска Лето Кратко Sleeve Блузи Плус Големина Секојдневен V Деколте, T Кошули Pullover Обичен Лабава Туника Блузи и Блузи

Aiouios Женска Лето Кратко Sleeve Блузи Плус Големина Секојдневен V Деколте, T Кошули Pullover Обичен Лабава Туника

DEN 103.44
Достапност
Залиха

Стандард Време На Испорака : 18-25 Работни Дена.ГОЛЕМИНА НА ЗАБЕЛЕШКА -НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ЕДНА ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМИ ПРИ КУПУВАЊЕ НА НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ.Кратки ракави кошули за жените.лето блузи кратки ракави за жените затворање. ✔ МАТЕРИЈАЛ : Полиестер ; Супер меки, удобни, лесни ткаенини совршен за опуштено секојдневна облека.Се чувствува мазна против кожата, изгледа dressy. ✔Карактеристики : смешни шема, кратки ракави, екипажот вратот, raglan ракав, џерси кошула, криви полите, v деколте, боја блок, туника, tee, блузи, кошули, чисто, лесно се вклопуваат, атлетик туника блузи, едноставно, повеќе боја опции, лесни, меки, дише, кожата-пријателски. ✔ МОДА И СТИЛСКИ ФУСТАНИ ДО : Ова лето резервоарот врвот може да се носи со фармерки/leggings за секојдневен изглед, или со твоите панталони/здолништа за шик улична мода, спарување тоа тексас јакна, јакна, потпетици со рамни сандали, патики и убав ѓердан.Тоа е лесно да одговара на вашата облека. ✔ ЗА БИЛО ПРИЛИКИ : Симпатична cami блузи совршено погодна за секој прилики како што се носат повремено, канцеларија, теретана, јога, одмор, плажа, излети, партија, клуб, датум, викенд, шопинг и така натаму.Можете да го носат овој врвот, каде било!. ✔За Големина : повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата во сликата, препорачуваме 1-2 големина нагоре.Ако имате било какви прашања во врска со фустан, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа.Добредојдовте на нашата продавница : Добар квалитет и економично !Имаме голем број на модерни Женска облека.Добредојдовте на нашиот продавница за пребарување за "Суичери/ Дуксери/ Грб/ Блузи/ Сандали /Облека/маици/Резервоарот Блузи/Суичери/Leggings/бански костуми perfect/Шорцеви" во нашата storefront за повеќе производи! [Блузи] : долг ракав кошула, резервоар блузи, куси ракави tshirt, daisy графички tees, глуварче tshirts, тренингот блузи, секси camisoles, pullover блузи, симпатична kawaii дуксери, долго leeve суичери, zip до џемпери, бански костуми perfect, ноќта на Вештерките божиќ маскирани кошули. [Панталони] : Y2 K фармерки, leggings, baggy панталони, лен панталони, пижами, leggings, јога панталони, шорцеви, тексас шорцеви.Големина на : Medium | Боја : A#-розова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа