.

.

Батерија за Huawei HB405979ECW SLA-L03 AMN-LX9 Y5 2019 Y6 2019 MDR-LX1 Чест 6A DLI-TL20 DLI-AL10

Батерија за Huawei HB405979ECW SLA-L03 AMN-LX9 Y5 2019 Y6 2019 MDR-LX1 Чест 6A DLI-TL20 DLI-AL10

DEN 1526.40
Достапност
Залиха

Дел No.-Huawei HB405979 ECW.Одговара модел-Huawei SLA-L03 AMN-LX9 Y5 2019 Y6 2019 MDR-LX1 Чест 6 A DLI-TL20 DLI-AL10. По продажба на услуги-14-ден Парите Назад Гаранција и 12 месеци Гаранција.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Компатибилен со батерија дел број : Huawei HB405979 ECW Одговара Модел : Huawei SLA-L03 AMN-LX9 Y5 2019 Y6 2019 MDR-LX1 Чест 6 A DLI-TL20 DLI-AL10 Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа