.

.

BCHDREUU ProtectorKitchen Фолија Ломотене Екрани се Покријат од Нерѓосувачки Челик Кујнски Анти Ломотене Shield Guard Готвење Тава на Масло Поздравниот Екран Поздравниот Екран

BCHDREUU ProtectorKitchen Фолија Ломотене Екрани се Покријат од Нерѓосувачки Челик Кујнски Анти Ломотене Shield

DEN 2021.52
Достапност
Залиха

★Готвење поздравниот guard ефективно го блокира прскање на нафта во кујната, и топлинска изолација ефект е добро, спречување на ѕидот на шпоретот од се покриени со масло, и околните пластика, зачини, лименки и др.се загрева за да се топи, деформирајте, а исто така може да се користи како храна за перење поздравниот-доказ одбор. ★Количка за складирање : Тоа е количка за лесни за складирање.Тоа огради надолу рамни ,Кога ќе завршиш со тоа, само ставете го во ковчегот, фиока или провизии. ★Не леплива : површината има трајни не-стап слој, кој заштедува време за чистење и спречува масло за готвење од јавните на ѕидови и подови. ★Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, 3 панел ломотене guard може да се здипли во било која форма што треба и е лесно да се чисти.На црни рабови се спречи страна стружење и безбедно да се користи. ★Спречи масло splasher : Ефикасно shield повеќето печки и нивната околина од нафта или храна spills додека готвење во кујната.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа