.

.

Комбо Пак Звучници Терминал Ѕид Плочи Притисни Пролет Клип за Стерео систем за домашно Кино

Комбо Пак Звучници Терминал Ѕид Плочи Притисни Пролет Клип за Стерео систем за домашно Кино

DEN 434.88
Достапност
Залиха

Говорникот Ѕид Плоча (4 Терминал Стил + & - ).Лемење Врски на задната страна на плочата (crimp конектори или некои лемење е потребно).Количина (2) 2 диригент пролет клип ѕид плочи.Количина (1) 4 диригент пролет клип ѕид плоча.Здраво, овде имаме за продажба корисна поставите на ѕидот плочи со Пролетта Клип Говорникот Терминали.Исчисти вашиот Стерео или домашно Кино систем изглед со овие едноставни за употреба ѕид плочи.Можете или да го планината овие на електрични стил кутија (нови или стари изградба стил) или употреба на вклучуваше монтирање на хардвер за base инсталација.Жици да биде поврзан со лопата стил конектори или лемење на.Оваа листа вклучува збир на (2) 2-диригент пролет клип ѕид плочи и (1) 4-диригент ѕид плоча.Ова ќе ви овозможи да се кандидира на лево и десно стерео сигнали од вашиот ресивер во 4 диригент плоча.Потоа ставете 2 диригент плочи во близина на вашиот јазик.Тогаш можете да го сокриете кабли зад ѕидовите давање вашиот дом audio setup чиста уреден изглед.Вклучува : Количина (2) 2-диригент пролет клип ѕид плочи Количина (1) 4-диригент пролет клип ѕид плоча.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа