.

.

Продавница-Vac 962-18-00 18-Галон 6.5 HP Влажни/Сува Правосмукалка

Продавница-Vac 962-18-00 18-Галон 6.5 HP Влажни/Сува Правосмукалка

DEN 4115.76
Достапност
Залиха

18 литри 6.5 HP влажни/сува вакуум изграден за jobsites и гаражи. 6.5 HP една фаза заобиколат мотор за тивко работење.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?Продавница-Vac е целосна линија на производи вклучува cordless, батерија влажно и суво vacuums, автомобилската вакуум системи, воздух двигатели, прилози и повеќе.Без оглед на работното место, Продавница-Vac ви се покриени!.АМЕРИКАНЕЦ ОРИГИНАЛОТ : Магазин-Vac нуди најмногу комплетна линија на правосмукалки, кеси, филтери, прилози, колекции, и други чистење алатки достапни за дома, индустриски, и комерцијални апликации.ТЕШКО & СИГУРЕН : Магазин-Vac Корпорација е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Од 1965 година, што сме го направиле иновативна технологија, висок квалитет правосмукалки, филтри, кеси, и други додатоци.Опис на производот Продавница-Vac 962-18 Ултра Pro Shop-Vac Ултра Про vacs се направени за да се изврши врз jobsite или во вашата гаража.Се одликува со карактеристики како екстра одборот за складирање и тешки алатки и филтри.Продавница-Vac 962-18 Ултра Про Карактеристики : Должина на Кабелот : 18 Нозе Операција Ниво на Звук : Супер Тивок Црево Големина : 2.5" Дијаметар Гаранција : 4 Години Резервоарот Мозоци Lock-за Црево Компресор Функција на Одборот Додаток за Складирање на Врв на HP : 6.5 Врв HP Резервоарот Големина : 10 Литри Зголемени перформанси со потивок операција Ултра-широк анти-совет дизајн за зголемување на вакуум стабилност Делукс 2-1/2" додатоци и филтри вклучуваат 6' заклучување-onâ" цревото 905-03 (2910-7521), 2 продолжување прачки 906-84 (2911-7744), 6" комунални млазницата 906-74, 14" подот млазницата 906-77 (2911-7660), 14" squeegee вметнете 906-24, пукнатина алатка 906-78, концентрирани млазницата 906-83, лактите заеднички 906-82, пена ракав 905-85 (2914-7790), патрон на филтерот за 903-04 (2914-7428), и збирка торба 906-63 (2911-7587) Огромен резервоар на мозоци Врвот и од страна носат справува со Лесно да стигне до Вклучување/Исклучување Лесно планирам рициново систем Тројно филтрација систем Делукс 2.5" чистење алатки Продавница-Vac 18-галон 6.5 HP влажни/сува правосмукалка е изграден да се изврши врз jobsite и во гаража.Тоа има 6.5 HP една фаза заобиколат мотор за тивко работење.Овој вакуум е преполна со карактеристики како екстра одборот за складирање и 2-1/2-инчен тешки алатки и две-фаза филтрирање систем.Направен во U. S. A., тоа доаѓа со 4-годишна гаранција.Она што е во Кутијата 18 литри резервоар со 18-нога мозок, 2-1/2-инчен-по-6-нога тешки заклучување на цревото, две 2-1/2-инчен продолжување прачки, на 14-инчен кат млазницата со четка, 8-инчен комунални млазницата, една пукнатина алатка, а concentrator млазницата, на лактот зафат, еден патрон на филтерот, и еднократна филтер кеса.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа