.

.

Xingpold Ѕвезда String Светла,16.4 ft 50 LED 8 Режими на Батеријата Управувана String Светла со Далечинскиот управувач & Тајмер Dimmable Трепкане Самовила Светла String за Дете Спална соб?

Xingpold Ѕвезда String Светла,16.4 ft 50 LED 8 Режими на Батеријата Управувана String Светла со Далечинскиот управувач

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Декоративни Елка Ѕвезда Батерија Управувана String Светла : 50 LED 16.4 FT ѕвезда облик string светла со далечинскиот управувач & тајмер dimmable светла string. 8 Начини & Dimmable : 8 Функции за да ги собере различни прилики, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Задоволни различни барања. (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен on),далечински управувач може да се менува ништо.IP65 Водоотпорен & Заштеда на Енергија : Ажурирано малку ѕвезда string светла, заштеда на повеќе енергија отколку традиционалните светилки,само треба 3 еез АА батерии Напојува(Батеријата Не се Вклучуваат).И продолжување на услуга време.IP65 Водоотпорен string светла може да оркестарот за внатрешна и надворешна како на пример спалната соба, пергола, дрво, градина, патио итн.Широко се Користи : Совршен за Внатрешна и Надворешна ,Божиќ,Спална соба,Дете Шатор, Партија за Денот на Вљубените, Свадба, Дома, Прозорец, Бања, Фестивал, Одмор, Покажува,Патио,Тремот,на Тревникот, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар и др.Висок Квалитет : Ние сме толку сигурни дека ќе љубов оваа симпатична ѕвезда самовила светла!Но, ако сте незадоволни со тоа,само се чувствуваат слободни да контакт.Xingpold LED Светла Ѕвезда String, 50 Ѕвезди, Напојува Батерија, 5 метри / 16.4 фт,8 режими,Додадете боја на вашиот живот. ♥ Декоративни ѕвезди светла string, 50 Led диоди, совршен ѕвезда големина, нема приклучок е потребно.Екстра 0.2 м темно жица за батеријата кутија продолжување или да се скрие. ♥ Батерија управувана, погоден за различни прилики, водоотпорен и преносни. ♥ Идеален декорација string светла за внатрешна и надворешна свадби, елка,шатор,роденден или одмор партија. ♥ Декоративни соба светлата за детска спална соба, девојки соба, читална со трепкане самовила ѕвезда светла за да се изгради топло и пријатно чувство. ♥ Висок квалитет на батеријата случај, водоотпорен IP65,безбеден и сигурен против различни временски услови, дожд или снег. ♥ 3 АА батерии се потребни,ниска потрошувачка на LED да се одржува долго време се користи.Технички спецификации : ♥ Светла Боја : топло бела ♥ Број на LED : 50 ♥ Батеријата е потребно : 3x AA(не се вклучени) ♥ Напон : 4.5 V ♥ Водоотпорен : IP65 Класа ♥ Далечински Управувач : 13 копчиња и dimmable ♥Светлина Жица Боја : транспарентна ♥Должина Помеѓу Светла : 3.9 Инчи/ 10cm ♥ Светлина String : 5m/16.4 ft ♥ Функција : 8 режими(Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на) Пакет Содржина : ♥1 x Xingpold 5m 50 LED Батерија управувана Ѕвезда LED String Светлина(Батерии не се вклучени) ♥1 x 13 копчињата на далечинскиот управувач(Батерии вклучени) ♥ ви Благодариме за се што ни дел од вашата декорација ♥.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа