.

.

TIMKEN 6304-2RS 2 Парчиња Двојно Гума Печат Лежишта 20x52x15mm, Пред-Подмачкано и Стабилни Перформанси и Ефективни, Длабоко Ритам Топката Лежишта.

TIMKEN 6304-2RS 2 Парчиња Двојно Гума Печат Лежишта 20x52x15mm, Пред-Подмачкано и Стабилни Перформанси и Ефективни,

DEN 464.40
Достапност
Залиха

Поради различни количества на производи, пакетот ќе биде малку поинаков.Еден Ред Радијална Топката Имајќи.Димензии : 20mm X52mm X15mm.Двојно Гума Печат Имајќи. 2 Парчиња.Specifications Clearance C0 (Нормално)Понесе Големина d 20 mm Features Контакт Seals Bearing Тип Стандард DGBBWeight 0.140 Kg Dimensions Outside Дијаметар D 52.000 mm Outside Прстен Ширина Б 15.000 mm Radius Рс мин 1.100 mm Basic Оптоварување Ratings Cr - Динамичко Оптоварување 15.9 k NC0r - Статички на Оптоварување 7.8 k NFactors Grease Референтна Брзина 13000 rpm Oil Референтна Брзина 20000 вртежи во минута.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа