.

.

Dolland 5 Парче Премиум Ударни Ѕидани Вежба Малку Сет (Карбид Челик Сила) -Вежби Преку Конкретни, Плочи, Тули, Пластика, Дрво, Метал, И Повеќе

Dolland 5 Парче Премиум Ударни Ѕидани Вежба Малку Сет (Карбид Челик Сила) -Вежби Преку Конкретни, Плочи, Тули,

DEN 1740.00
Достапност
Залиха

Рок карбид совет зголемува карбид површината за контакт за подолго малку живот.Четири-flute дизајн чисти остатоци излезе за брзо, ефикасно дупчење.Иновативни flute дизајн отстранува материјал побрзо за полесно дупчење.СОВРШЕН ЗА ДУПЧЕЊЕ ПРЕКУ БРОЈНИ МАТЕРИЈАЛИ - Вклучувајќи Бетон, Плочки, Блокови, Тули, Дрво, Base, Пластични, Метални, Ѕидарија, и други Густа Површини.Големина : големина од околу 7.4 см-8.3 см-10cm-11.8 см-12cm, грешка од околу 0.5 cm. : Боја : Како на сликата shows Size : големина од околу 7.4 см-8.3 см-10cm-11.8 см-12cm, грешка од околу 0.5 cm Material : Слободен Доведе и слободни nickel Function : Рок карбид совет зголемува карбид површината за контакт за подолго малку life Four-flute дизајн чисти остатоци излезе за брзо, ефикасно drilling PERFECT ЗА ДУПЧЕЊЕ ПРЕКУ БРОЈНИ МАТЕРИЈАЛИ - Вклучувајќи Бетон, Плочки, Блокови, Тули, Дрво, Base, Пластични, Метални, Ѕидарија, и други Густа Surfaces Package вклучуваат: 1 Сет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа